YILLIK BAKIM ANLASMASI

Bodrum, Muğla, Türkiye - 54353
Bu sözleşme MK Arıtma Sistemleri ile aşağıda ünvan ve adresi yazılı müşterimiz arasında   /   /     Tarihinden itibaren 12 ay periyodik bakım, onarım karşılığı verilecek, su arıtma servis hizmetleri için düzenlenmiştir.
 
1. İş bu sözleşme, ekteki servis bakım formundaki marka ve modelleri belirtilen BİO arıtma yedek parça için; düzenli kullanımından doğan su arıtma teknik servis arıza problemlerin yapılması, ayda bir düzenli su arıtma servis bakım hizmeti verilmesi, bütün servis ve işçilik çalışmalarını kapsar.

2. Sözleşmemiz su arıtma teknik servis hizmetimizdir, kesinlikle müşterinin data sorumluluğu kendi tarafından tutulacaktır. Ancak bunun için gerekli eğitim ve destek hizmeti verilecektir.
 
3. İki taraf arasındaki bu arıtma servis sözleşmesi kurulu olan su arıtma sistemin de bulunan Su Arıtma Filtresi, Osmosis (R.O) Su Arıtma Cihazı ve BIO REAKTÖR Sistemini kapsamaktadır.
 
4. Bu su arıtma servisleri MUĞLA sınırları için geçerlidir. MUĞLA dışında olan su arıtma servis hizmetlerinde konaklama, yol, yemek ücretleri müşteri tarafından karşılanacaktır.
 
5. Müşteri,ATIK su arıtma arızalı yedek parçanın değiştirilmesi durumunda atık su arıtma yedek parça bedelini peşin ödemeyi taahüt eder.
 
6. Bu su arıtma bakım servis sözleşmesi MK arıtma’ nın onayı olmadan başka su arıtma firmasına devredemez.
 
7. Bu su arıtma bakım servis sözleşmesi servis süresinin bitiminden 30 gün önce iki taraf yazılı olarak bildirimek suretiyle sözleşmeyi fes edebilir veya süreyi uzatabilirler. Yazılı bulunulmadığı takdirde sözleşme 1 yıl süreyle yeni fiyatlarla yenilenmiş olur.
 
8. ATIK Su arıtma 12 ay teknik servis bakım sözleşmesi bedeli 24.300.00 artı KDV dir.
 
9. Olağan dışı doğal afetler veya diğer mücbir sebeplerin ortaya çıkması halinde, mücbir sebeplerin bitimine kadar garanti ve su arıtma servis hizmetlerinden mazur addedilir.
 
10.Atık Su arıtma servis hizmeti servis yerimizde veya kurulu yerde bakım servis hizmetini yapmakla yükümlüdür. Bu su arıtma servis yükümlülüğü Pazartesi saat 9:00 dan Cuma saat 19:00 a kadar olan mesai saatleri içinde geçerlidir. Tüm su arıtma servis çağrılarını yapmak için www.mkaritma.com arıza bildirim formunu doldurup veya 0531 520 04 17 numaraya arama yapılması durumunda en geç 2 iş günü içinde MUĞLA da bulunan servis elemanlarımız tarafından müdahale edilecektir.
 
11. İşbu sözleşme 12 maddeden ibaret olup, İhtilaf vukuunda MUĞLA mahkemeleri yetkilidir.
 
12.Firmamiz tarafindan alınan paket atık Aritma cihazı 1yıl yedek parca ve servis garantili dir. Filtreler garanti kapsamında değildir.
Bu, iş gereksinimlerini web sitenize eklemek için kullanabileceğiniz alanlardan biridir. Bu metnin tümünü düzenleyebilir ve kendiniz ve şirketiniz tarafından sunulan işler hakkında reklam vermek istediğiniz herhangi bir şeyle değiştirebilirsiniz. İşler sayfanızı Sayfalar sekmesinden düzenle düğmesini tıklayarak düzenleyin. 
Firmamizla irtibata geciniz.​https://wa.me/9005315200417​​​
Şimdi Başvurun